Аналітичні звіти

Газовий регіональний інвестиційний план 2014-2023 об'єднання балтійського ринку енергетичних ресурсів

16.07.2014

Другий газовий регіональний інвестиційний план об’єднання балтійського ринку енергетичних ресурсів, виданий Європейською мережею операторів газотранспортних систем (ENTSOG), був підготовлений такими національними операторами газотранспортних систем даного регіону, як: Gasum Oy (Фінляндія), AS EG Võrguteenus (Естонія), AS Latvijas Gāze (Латвія), GAZ-SYSTEM S.A. (Польща), Energinet.dk (Данія), Swedegas AB (Швеція) і AB Amber Grid (Литва).

ENTSOG GRIP BEMIP 2014-2023 - Main Report

Європейська мережа операторів газотранспортних систем (ENTSOG)

Південноєвропейський газовий регіональний інвестиційний план 2013-2022

16.07.2014

Друге видання південноєвропейського газового регіонального інвестиційного плану (ГРІП Південь), видане Європейською мережею операторів газотранспортних систем (ENTSOG), ґрунтується на попередньому виданні ГРІП Південь, опублікованому в 2011 році, а також доповнює Десятирічний план з розвитку мережі на період 2013 – 2022 рр., опублікований Європейською мережею операторів газотранспортної системи у лютому 2013 року.

ENTSOG GRIP South - Main Report

Європейська мережа операторів газотранспортних систем (ENTSOG)

Газовий регіональний інвестиційний план центральної та східної Європи 2014-2023

16.07.2014

Газовий регіональний інвестиційний план центральної та східної Європи, виданий Європейською мережею операторів газотранспортних систем (ENTSOG), надає інформацію про можливий розвиток інфраструктури газової галузі в регіоні центральної та східної Європи на період 2014 – 2023 рр.

ENTSOG_CENTRALEASTER_TSO

Європейська мережа операторів газотранспортних систем (ENTSOG)

Газовий регіональний інвестиційний план південного газового коридору 2014 – 2023

16.07.2014

Дане друге видання газового регіонального інвестиційного плану південного газового коридору на період 2014 – 2023 рр., видане Європейською мережею операторів газотранспортних систем (ENTSOG), містить інформацію про плани розвитку інфраструктури газотранспортної системи, надану як операторами газотранспортної системи даного регіону, так і третіми особами.

ENTSOG_Southern_Corridor

Європейська мережа операторів газотранспортних систем (ENTSOG)

Наслідки кримської ситуації для вуглеводневих інвестиційних проектів в Криму й Чорному морі. Правовий аспект

02.07.2014

24-26 червня в Києві проходив 5-ий Український енергетичний форум Інституту Адама Сміта, на якому висвітлювалися ключові проблеми енергетичного сектору України. В рамках форуму був проведений круглий стіл експертів за темою «Наслідки кримської ситуації для інвестиційних проектів в галузі нафти та газу в Криму й Чорному морі», під час якого провідними правниками були викладені основні юридично-правові аспекти, що виникли в наслідок російської військової агресії в Криму

/newsfiles/«Наслідки кримської ситуації для вуглеводневих інвестиційних проектів в Криму й Чорному морі». Правовий аспект.pdf

Центр глобалістики „Стратегія ХХІ”

Статистичний огляд світової енергетики компанії British Petroleum 2014

16.06.2014

Статистичний огляд світової енергетики, що складається фахівцями компанії British Petroleum протягом вже 63 років, надає якісну об’єктивну і послідовну інформацію про енергетичні ринки всього світу. Огляд є одним з найбільш шанованих і авторитетних видань у галузі економіки енергетики, використовується як джерело інформації засобами масової інформації, науковими колами, світовими урядами та енергетичними компаніями.

/newsfiles/BP-statistical-review-of-world-energy-2014-full-report.pdf

 

British Petroleum

Які наслідки кризи в Україні для світових газових ринків ?

31.03.2014

Даний коментар викладено фахівцями, які працюють в рамках програми OIES Natural Gas Research Programme, розглядає можливі причини перебоїв у поставках газу в Європу, а також їх потенційний негативний вплив, вплив Росії і Газпрому, як основного постачальника, а також ситуацію на газовому ринку України щодо видобування і торгівлі газом.

/newsfiles/What the Ukraine Crisis Means for Gas Markets_the Oxford Institute for Energy Studies.pdf

The Oxford Institute of Energy Studies

Наслідки газової кризи в Україні — підвищуючи газову безпеку Європи

01.03.2014

Крайня настороженість європейських країн, викликана недавніми діями Росії в Криму та Східній Україні, пов'язана із залежністю континенту від російського газу. Ця залежність становить загрозу енергетичній безпеці Європи, що ще більше посилюється спробами російського Газпрому панувати на ринку поставок газу до європейських країн.

/newsfiles/After Ukraine-Enhancing Europe`s Gas Security_Center for Security Studies.pdf

Center for Security Studies (CSS)

Статистичний звіт асоціації Eurogas за 2013 рік

31.12.2013

Тут представлений статистичний звіт, підготовлений асоціацією Eurogas на основі даних за 2012 рік. Інформація, розміщена в звіті, ґрунтується на наявних даних національної та газової промисловості, містить кращі оцінки, зібрані асоціацією для отримання найбільш повної інформації.

/newsfiles/Statistical Report 2013_Eurogas.pdf

Eurogas