Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в рамках робочого візиту до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії зустрівся з прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Арсеній Яценюк висловив вдячність уряду Сполученого Королівства та особисто Девіду Кемерону за потужну підтримку України: "Ми відчуваємо, що ви підтримуєте український народ в нашій боротьбі проти російської агресії".

"Ви - один із лідерів у підтримці українського народу. І ми віримо, що разом можемо створити історію успіху", - підкреслив глава уряду України.

Він сказав, що в України та Великої Британії "є багато спільного". Колись, зазначив прем’єр-міністр України, британський уряд ухвалив пакет жорсткої економії: "І ви зробили вашу економіку справді процвітаючою і потужною".

Яценюк підкреслив, що уряд України пішов на такі ж кроки. Досвід обох країн допоможе "зробити світ кращим, щоб ЄС залишався об’єднаним, і щоб ЄС був одним із ключових у підтримці територіальної цілісності та незалежності України", - вважає прем'єр.