Менеджмент

Андрій Коболєв

Голова правління

Починав кар’єру у міжнародній аудиторській та консалтинговій групі PWC, де спеціалізувався на питаннях стратегічного управління та корпоративних перетворень.

З 2002 по 2010 роки працював у Нафтогазі, де пройшов шлях від головного фахівця до радника голови правління.

Згодом став співзасновником та партнером інвестиційно‑банківської групи AYA Capital, де займався залученням боргового та акціонерного капіталу, реструктуризаціями кредитної заборгованості та реорганізацією корпоративної структури великих підприємств і холдингів.

Отримав ступінь магістра міжнародних економічних відносин з відзнакою в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.


Сергій Перелома

Перший заступник голови правління

Очолює напрямки співробітництва з питань транспортування і постачання природного газу, митного оформлення, реалізації газу та формування його балансів.

Має більш ніж 14‑річний досвід роботи у нафтогазовій галузі.

Фахівець у сфері фінансів та банківської справи.

Отримав освіту в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 


Юрій Вітренко

Директор виконавчий Групи Нафтогаз

Відповідає за реалізацію проекту щодо захисту та представництва інтересів Компанії в спорах з ПАТ "Газпром". 

Координує роботу з розроблення та систематичного оновлення макроекономічної моделі України, необхідної для прогнозування довгострокової динаміки макроекономічних показників, що впливають на основні показники діяльності Компанії. 

Працював в Нафтогазі у 2002-2003 роках та у 2005-2010 роках. Відповідав за залучення кредитів від міжнародних банків та реструктуризацію зобов’язань Нафтогазу, був штатним та позаштатним радником голови правління.

Розпочав кар'єру в 1998 році у міжнародній аудиторській та консалтинговій групі PWC, де консультував найбільші компанії України з питань фінансового управління.

Має 9-річний досвід роботи в інвестиційно-банківській сфері та фінансах в Україні та за кордоном. Працював в інвестиційному банку Merrill Lynch у Лондоні, також обіймав посаду старшого віце-президента та головного операційного директора міжнародного інвестиційного фонду Amstar Europe.

Співзасновник інвестиційно-банківської компанії AYA Capital; очолював цю компанію з 2010 до 2016 року. У 2004 році закінчив програму MBA в бізнес-школі INSEAD (Франція, Сінгапур).

Здобув ступінь бакалавра та з відзнакою закінчив магістратуру факультету Міжнародних економічних відносин Київського національного економічного університету. 


Ярослав Теклюк

Директор з юридичних питань

Відповідає за загальне юридичне забезпечення, взаємодію з органами влади та за захист інтересів компанії в судах та інших установах.

Має 15-річний досвід юридичної практики.

Фахівець із захисту інтересів у корпоративних спорах, у судових справах в банківській, фінансовій та телекомунікаційній сферах, а також у справах про банкрутство. До початку кар’єри в Нафтогазі 8 років працював в юридичній фірмі «Василь Кісіль і Партнери», в тому числі 4 роки в якості партнера.

Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де здобув освіту за спеціальністю Міжнародне право.


Віталій Щербенко

Директор з енергоефективності та управління майном Групи Нафтогаз

Забезпечує організацію та планування програм групи Нафтогаз у сфері капітальних інвестицій та непрофільних активів.

Керує процесами залучення інвестицій в проекти, пов’язані з використанням енергозберігаючих технологій, зменшенням втрат і витрат природного газу, збільшенням частини використання відновлюваних джерел енергії.

Відповідає за організацію та здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, координує кадрову політику, питання соціальної сфери та матеріально-технічного забезпечення в компанії.

Має більш ніж 20-річний досвід роботи на керівних посадах.

Отримав освіту економіста у Київському національному економічному університеті.